Графік прийому

Понеділок - Субота

з 08:30 до 18:00

Неділя

Вихідний

Контакт-центр

Понеділок - П'ятниця

з 08:00 до 19:00

Субота

з 08:00 до 18:00

Погляд замість паролів на сайтах

Погляд замість паролів на сайтах

Погляд замість паролів на сайтах

Чи створюєте ви, як радять спеціалісти з безпеки в мережі Інтернет, для кожного сайту новий пароль? А чи завжди вам вдається запам’ятати нові комбінації літер та цифр? Згідно з результатами досліджень, яке провела компанія Rainbow Technologies, 40% респондентів використовують один і той же пароль для багатьох сервісів, а понад 50% хоча б раз його забували і потребували допомоги по відновленню доступу. Цей спосіб захисту вже давно не вважається найбезпечнішим і його точно не можна назвати зручним. Ось чому передові компанії планують в майбутньому використовувати біометричні дані для ідентифікації, а Hoyos Group вже представила унікальну розробку під назвою EyeLock.

В кожної людини є унікальні ознаки, які не можуть бути втрачені або викрадені: відбитки, геометрія обличчя, голос, райдужка ока. Зазначимо, що саме сканування райдужної оболонки вважається найбільш точним і надійним методом ідентифікації, адже способів її фальсифікації просто не існує. Пристрій для «зчитування» унікальних ознак ока людини, який розробила компанія Hoyos, дозволить відмовитись від введення стандартних паролів, при цьому вхід на сайти стане більш безпечним і таким швидким, що ми не встигнемо і оком змигнути.

biometric-iris-scanning-3

Принцип роботи сканера райдужки «EyeLock»

Цей пристрій за формою нагадує флешку, а розмір його не більше звичайної візитівки. Щоб почати роботу достатньо всього лиш встановити спеціальну програму і відмітити сайти, які «EyeLock» повинен захищати. Новий пристрій позбавить необхідності запам’ятовувати мережеві паролі, яких у користувачів накопичується досить багато та підвищить ступінь захисту особистих даних в соціальних мережах, платіжних системах та поштових сервісах.

Інсталювавши програму один раз, можна постійно заходити на обрані сайти, просто відсканувавши райдужку ока. Зручно, що гаджет працює навіть через лінзи окулярів.

Розробники стверджують, що використання «EyeLock» зводить можливість шахрайства практично до нуля. При кожному скануванні пристрій генерує новий цифровий код. До того ж, вчені стверджують, що райдужна оболонка значно надійніша в плані захисту інформації, ніж відбитки пальців, адже в неї аж 2000 відмінних ознак, в той час як на подушечках пальців їх всього 18.

Якщо говорити про шахраїв та зловмисників, то можна згадати сюжети фантастичних блокбастерів, де потрібна частина тіла жертви просто вилучалась і використовувалась для ідентифікації або ж доступу до секретних об’єктів. Розробники «EyeLock» виключили таку можливість: пристрій розпізнає око тільки живої людини.

Точна дата початку продажів поки ще не відома. Є інформація, що пристрій буде коштувати всього 99 доларів. Наразі, спеціалісти компанії Hoyos шукають способи інтеграції технології в смартфони, безпека яких є не менш значущою.

Поділитися статтею

Прочитайте також

Записатися на прийом

Як до нас дістатися

Від метро «Почайна» («Петрівка»)

Від метро «Лівобережна»

Від метро «Дарниця»

Від метро «Лісова»

Дякуємо!

Ваша заявка відправлена