Графік прийому

Понеділок - Субота

з 08:30 до 18:00

Неділя

Вихідний

Контакт-центр

Понеділок - П'ятниця

з 08:00 до 19:00

Субота

з 08:00 до 18:00

ПОСТАНОВКА ПРАВИЛЬНОГО ДІАГНОЗУ – ВАЖЛИВИЙ КРОК НА ШЛЯХУ ДО ОДУЖАННЯ

ДОВІРЬТЕ ДІАГНОСТИКУ ПРОФЕСІОНАЛАМ!

Забезпечимо індивідуальний підхід та висококласне обслуговування для кожного пацієнта!

ДІАГНОСТИЧНЕ ОБСТЕЖЕННЯ З КОНСУЛЬТАЦІЄЮ ЛІКАРЯ-ОФТАЛЬМОЛОГА

Пацієнти до 18 років

Увага! Акція діє до 31.05

1700 грн

900 грн

Профілактичний огляд дітей (довідка у школу, дитячий садок)

500 грн

Пацієнти до 18 років

Увага! Акція діє до 31.05

1700 грн

1400 грн

Огляд сітківки та очного дна

1150 грн

Огляд сітківки та очного дна для майбутніх мам перед пологами (з видачею висновку та рекомендацій щодо ведення пологів)

1700 грн

Пенсіонери, студенти та пільгові категорії

Увага! Акція діє до 31.05

1700 грн

1200 грн

Діагностика для лазерної корекції

720 грн

Діагностика для іноземних громадян

1700 грн

Діагностика для лазерної корекції

720 грн

Як давно ви проходили діагностику зору? Мається на увазі не звичне «вгадування» букв на всій знайомій таблиці в кабінеті чергового окуліста під час проходження медкомісії, а повне комп’ютерне та ультразвукове обстеження сітківки ока. Думаєте, у вас нормальний зір і вам це ні до чого? Ви надто легковажно ставитеся до свого здоров’я! Як підтверджує практика фахівців Київського центру терапії та мікрохірургії ока, можна запобігти розвитку серйозних захворювань та уникнути появи ускладнень при своєчасному зверненні до фахівця.

Чи знаєте ви, що існує понад 2000 різних захворювань очей? Багато хто з них розвивається безсимптомно або дуже повільно. Глаукома та порушення стану сітківки ока можуть залишатися непоміченими протягом 10 років і навіть довше. Часто, дивлячись на світ обома очима, людина роками не підозрює, що на одному з них розпочалася катаракта. Пам’ятайте, що будь-яке лікування та хірургічне втручання набагато ефективніше на ранніх стадіях.

ОФТАЛЬМОЛОГИ РЕКОМЕНДУЮТЬ ПРОХОДИТИ РЕГУЛЯРНІ ПРОФІЛАКТИЧНІ ОБСТЕЖЕННЯ ЯК МІНІМУМ 1 РАЗ НА РІК.

Діагностика зорової системи – перший та найважливіший етап у боротьбі за ваше здоров’я. Сучасні технології дають можливість не тільки вчасно виявити серйозні проблеми із зором, але й виявити деякі приховані захворювання на початковій стадії: гіпертонію, атеросклероз, остеохондроз шийний, цукровий діабет, хвороби щитовидної залози, ревматизм та інші. Суперточні комп’ютерні прилади, якими оснащено діагностичне відділення Київського центру терапії та мікрохірургії ока, дозволяють скласти повну картину зорової системи, визначити найменші відхилення від норми, зафіксувати та спрогнозувати розвиток очних захворювань.

Головне, щоб не було надто пізно, адже більшість пацієнтів звертається до лікаря лише за різкого погіршення зору. Не повторюйте поширених помилок, відкладаючи діагностику на потім, списуючи проблеми на втому та постійну роботу за комп’ютером. Запишіться на консультацію до офтальмолога зараз, якщо не проходили обстеження вже більше року.

ДІАГНОСТИКА В ОФТАЛЬМОЛОГІЧНІЙ КЛІНІЦІ ДЛЯ ВСІЄЇ РОДИНИ

Проблеми із зором та захворювання очей частіше виникають у людей, які мають до цього генетичну схильність.

Якщо хтось із Ваших ближніх або далеких родичів страждає на глаукому або катаракту, Ви в зоні ризику.

Сучасні технології обстеження та комп’ютерні методики діагностики дозволяють дуже точно досліджувати усі відділи ока навіть на клітинному рівні. Більшість процедур, доступних у клініці, проводяться лише за показаннями фахівця за необхідності уточнити встановлений діагноз або за підозри на якесь захворювання для визначення ступеня ураження очей.

Комп’ютерна діагностика включає:

 • авторефрактометрію – визначення об’єктивної рефракції ока;
 • кератометрію – вимірювання оптичних параметрів рогівки;
 • безконтактну тонометрію;
 • автоматизовану кінетичну та статичну периметрію Humphrey.

Ультразвукова діагностика включає:

 • ультразвукове дослідження ока (В-сканування);
 • ультразвукове дослідження екстраокулярних м’язів та орбіти (В-сканування);
 • ультразвукова біометрія ока (А-сканування).

Під час регулярного профілактичного візиту прийом може тривати від 30 хвилин до години. Лікар-офтальмолог перевірить гостроту зору, виміряє очний тиск, проведе дослідження полів зору та огляне стан сітківки на мікроскопі. Діагностичне обладнання Київського центру терапії та мікрохірургії ока дозволяє визначити аномалії рефракції ока (близорукість, астигматизм, далекозорість), виявити захворювання заломлюючого середовища ока (помутніння кришталика або рогівки), а також відзначити найменші порушення рецепторного апарату, які виникають при діабеті.

ДИТЯЧА ОФТАЛЬМОЛОГІЯ: ДІАГНОСТИКА – ЦЕ НЕ СТРАШНО!

Багато очних захворювань можна успішно вилікувати, якщо виявити їх у ранньому віці, тому перший діагностичний огляд має відбутися не пізніше 6 місяців від дня народження. Офтальмолог порекомендує прийти повторно після року, а також у 3 та перед вступом до школи. Якщо дитині не призначено носіння лінз або окулярів, достатньо переглядати кожні 2 роки.

Батькам важливо пам’ятати, що орган зору у дітей, так само як і тіло – розвивається, формується і, завдяки своїй пластичності, має практично невичерпні ресурси. Очі дитини пристосовуються до умов і їх роботу впливають як корисні, і шкідливі звички.

ДІАГНОСТИЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ В РАННЬОМУ ВІЦІ ДОЗВОЛЯЮТЬ ВЧАСНО ВИЯВИТИ І ПОЧАТИ ЛІКУВАТИ ВРОДЖЕНУ КАТАРАКТУ І ГЛАУКОМУ, РЕТИНОПАТІЮ НЕДОНОШЕНИХ, АТРОФІЮ ЗОРОВОГО НЕРВУ. ПРИ РАННЬОМУ ВИЯВЛЕННІ МОЖНА УНИКНУТИ РОЗВИТКУ КОСООКОСТІ, БЛИЗЬКОЗОРОСТІ, АСТИГМАТИЗМУ.

Ваша дитина боїться лікарів і не хоче йти до лікарні? Діагностика зору у Київському центрі терапії та мікрохірургії ока не схожа на звичайний візит до окуліста. Знайдемо підхід до кожного маленького пацієнта, перетворимо очне обстеження на цікаву гру.

Безконтактні методи та сучасне обладнання дозволяють скоротити час діагностичних процедур. Дитина може проходити обстеження, навіть якщо соромиться чи не вміє говорити, не знає літер та боїться лікарів. У нашому центрі діагностика це не страшно, а цікаво!

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ДІАГНОСТИЧНЕ ОБСТЕЖЕННЯ ЗОРУ?

Пам’ятайте, що якість діагностичного обстеження визначається насамперед рівнем оснащення клініки та кваліфікацією фахівців. Звичайні скринінгові огляди не можуть замінити візит до офтальмолога.

Під час повної діагностики зорової системи у Київському центрі терапії та мікрохірургії ока можна виявити на ранній стадії приховані захворювання, виявити серйозні проблеми чи вікові зміни зору, а також своєчасно підібрати метод корекції, спосіб терапевтичного або, за необхідності, хірургічного лікування.

ФАХІВЕЦЬ ПРОВЕДЕ ТАКІ ПРОЦЕДУРИ:

 • Визначить гостроту вашого зору.
 • Оцінить рефракцію ока щодо всіх оптичних порушень.
 • Виміряє внутрішньоочний тиск.
 • Проведе огляд щодо внутрішніх патологій.
 • Оцінить стан заломлюючих середовищ ока.
 • Проведе обстеження полів зору.
 • Перевірить стан сітківки та зорових нервів.
 • При необхідності призначить та проведе ультразвукове дослідження.
 

Діагностика діагностиці – різниця. Маючи у своєму розпорядженні високотехнологічне обладнання та комп’ютерні системи діагностики, ми зможемо виявити найдрібніші зміни зорової системи на ранній стадії, вигравши тим самим дорогоцінний час. Вчасно призначене лікування обійдеться вам набагато дешевше та буде набагато ефективнішим. Записуйтесь до нас на прийом!

Записатися на прийом

Записатися на прийом

Записатися на прийом

Як до нас дістатися

Від метро «Почайна» («Петрівка»)

Від метро «Лівобережна»

Від метро «Дарниця»

Від метро «Лісова»

Оцініть нашу роботу

Обов'язкове поле

Дякуємо!

Ваша заявка відправлена