Графік прийому

Понеділок - Субота

з 08:30 до 18:00

Неділя

Вихідний

Контакт-центр

Понеділок - П'ятниця

з 08:00 до 19:00

Субота

з 08:00 до 18:00

Зір – наш провідний канал сприйняття світу. А для маленьких дітей, які не так давно прийшли в цей світ і тільки починають його пізнавати, зір відіграє одну з головних ролей для всебічного розвитку і повноцінної адаптації.

Дитячим очам загрожує безліч різних хвороб, але саме в ранньому віці з ними найлегше впоратися, і ймовірність відновлення відмінного зору найбільш висока.

У самому ранньому віці важливо, щоб очі з усіма складовими елементами розвивалися правильно. Трохи пізніше, вже в школі, велику небезпеку становить навантаження на очі, пов’язана з постійним читанням і письмом, а також роботою за комп’ютером.

Будь-яке захворювання очей дуже важливо діагностувати якомога раніше! Великий відсоток дітей схильні до таких захворювань і цей відсоток зростає з кожним роком. Лікарі не втомлюються наполягати на регулярному огляді окуліста. Не ігноруйте ці рекомендації. Подбайте про здоров’я своєї дитини. А Центр терапії та мікрохірургії ока допоможе вам в цьому.

ДИТЯЧІ ЗАХВОРЮВАННЯ ОЧЕЙ

  • Астигматизм у дітей — захворювання очей, пов’язане з порушеннями заломлення сонячних променів. У здоровому оці сонячні промені на сітківці з’єднуються в одній точці, завдяки цьому ми ясно бачимо. При астигматизмі предмети здаються розмитими і нечіткими. Для дітей він особливо небезпечний тим, що перешкоджає правильному формуванню органів зору.
  • Короткозорість у школярів проявляється найчастіше з 7 до 13 років, якщо вона не є вродженою. У цей період відбувається стрімке зростання очного яблука і одночасно велике навантаження на зір у зв’язку з навчанням. Дитина погано бачить віддалені об’єкти, жмуриться, коли дивиться телевізор, підносить книгу дуже близько до очей або зовсім відмовляється читати.
  • Далекозорість у дітей заважає їм не тільки добре бачити предмети поблизу, але і на відстані вони погано розрізняють деталі. У групі найбільшого ризику діти до 10 років. При далекозорості їм доводиться постійно напружувати очі, тому її симптомами є швидка стомлюваність, головний біль і нудота. Далекозорість може набуватися або передаватися у спадок.
  • Косоокість у дітей зазвичай проявляється в дошкільному віці. Цей дефект полягає в тому, що вектор зору очей відхиляється від потрібної осі. Очі не дивляться в одному напрямку. Відхилення може бути одного ока або відразу обох.
  • Амбліопія у дітей можлива в тому випадку, коли одне око використовується істотно частіше іншого в зв’язку з тим, що воно погано бачить або косить. Поступово нефункціонуюче око починає атрофуватися.
  • Кератоконус — конічне випинання рогівки в її центрі, що розвивається під час статевого дозрівання, веде до зміни анатомії і топографії рогівки, що у свою чергу спричиняє прогресуюче зниження гостроти зору.

Лікування захворювань очей у дітей відбувається набагато простіше, ніж у дорослих. Тому що очі, як і вся зорова система, як і весь організм, ще тільки формується і пристосуватися до змін тому відновитися йому набагато легше. Майже всі дитячі очні захворювання можна підкоригувати і вилікувати за допомогою окулярів або контактних лінз і методів, які не потребують хірургічного втручання. Однак для діток з важчою формою захворювань в нашому Центрі є новітні апарати для вирішення найскладніших завдань з відновлення зору.

Записатися на прийом

Записатися на прийом

Записатися на прийом

Як до нас дістатися

Від метро «Почайна» («Петрівка»)

Від метро «Лівобережна»

Від метро «Дарниця»

Від метро «Лісова»

Оцініть нашу роботу

Strong Testimonials form submission spinner.

Обов'язкове поле

Дякуємо!

Ваша заявка відправлена