Графік прийому

Понеділок - Субота

з 08:30 до 18:00

Неділя

Вихідний

Контакт-центр

Понеділок - П'ятниця

з 08:00 до 19:00

Субота

з 08:00 до 18:00

Чому пацієнти обирають Київський центр терапії та мікрохірургії ока?
Ось декілька фактів, які говорять самі за себе:

Чи вірите ви, що зможете відмінно бачити без окулярів і лінз? Понад 5 мільйонів людей у всьому світі вже змогли якісно змінити своє життя, забувши про проблеми пов’язані з короткозорістю, далекозорістю або астигматизмом.

Лазерну корекцію зору почали робити більше 30 років тому. Відтоді технології, обладнання та майстерність хірургів стали настільки досконалими, що Європейське Співтовариство рефракційних хірургів у 2011 році визнало її самою прогнозованою і безпечною процедурою серед офтальмологічних операцій.

ЯКЩО ВАМ РЕКОМЕНДОВАНА ЛАЗЕРНА КОРЕКЦІЯ! РОБИТИ ЧИ НЕ РОБИТИ – ПИТАННЯ, ЯКЕ СТОСУЄТЬСЯ ТІЛЬКИ СПОСОБУ ЖИТТЯ.

 • Окуляри – не частина вашого іміджу, а необхідність.
 • Ви втомилися від носіння контактних лінз. Лише поміркуйте, наскільки зміниться ваше життя після корекції зору.
 • Можливість заощадити, адже вартість операції набагато менше, ніж витрати на якісну оптику протягом усього життя.

Запишіться на діагностику та дізнайтеся, чи підходить вам лазерна корекція зору. Ми продемонструємо, як ви будете бачити після операції. Після процедури ви забудете, що у вас був поганий зір.

ВАРТІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ ЛАЗЕРНОЇ КОРЕКЦІЇ

Лазерна корекція по методиці OptiLASIK/OptiLASEK

виконується за технологією “Надтонкий клапоть”

12800 грн

11800 грн

Персоналізована лазерна корекція зору по методиці TopoLASIK/TopoLASEK
виконується за технологією “Надтонкий клапоть”:

17500 грн

Лазерна корекція ускладнених випадків при ультратонкій рогівці за методикою MAGIC

18600 грн

оплата за методику LASIK Custom Q Premium
виконується за технологією “Надтонкий клапоть”:

2500 грн

ЧИ МОЖНА ВАМ ПРОВОДИТИ ЛАЗЕРНУ КОРЕКЦІЮ ВИРІШУЄ ТІЛЬКИ ЛІКАР. ФАХІВЦІ КИЇВСЬКОГО ЦЕНТРУ ТЕРАПІЇ І МІКРОХІРУРГІЇ ОКА НЕ БУДУТЬ РЕКОМЕНДУВАТИ ВАМ ПРОЦЕДУРУ, ЯКЩО У ВАС Є ПРОТИПОКАЗАННЯ І ВИСОКИЙ РИЗИК УСКЛАДНЕНЬ.

Новітні технології розширили можливості корекції зору при далекозорості (до +6 дптр), короткозорості (до -15 дптр) і астигматизмі (до ± 6дптр).

 • Оптимальний вік – від 18 до 45 років. Якщо ви не входите в цю групу, обговоріть ваш випадок з офтальмологом персонально, записавшись на прийом.
 • За останні 2 роки у вас не спостерігалося різкого зниження зору.
 • Відсутні інші очні захворювання (інфекції, запалення, старі травми, проблеми з сітківкою). Їх може виявити лікар під час діагностики перед процедурою.

При цукровому діабеті або аутоімунних захворюваннях доцільність проведення лазерної корекції обговорюється індивідуально.

Лазерна корекція – це не окуляри, які можна приміряти і зняти, якщо не підійшли. Результат процедури повинен бути точно спрогнозованим. У Київському центрі терапії та мікрохірургії ока використовується новітня суперточна діагностична установка Allegro Oculyzer.

Ви отримуєте:

 • Докладні і повні дані про стан зору;
 • Тривимірний аналіз поверхні рогівки;
 • Топографічні характеристики передньої і задньої поверхні рогівки;
 • Точний розрахунок індивідуальної програми відновлення зору.

Діагностика – це спосіб «приміряти» лазерну корекцію. Досвід лікарів і використання однієї з найкращих ексімерлазерних установок в світі – гарантія того, що результат буде на 100% відповідати вашим очікуванням. Офтальмохірурги відповідають своєю репутацією, яка у них бездоганна!

 • Вам не доведеться провести багато часу в операційній, так як ALEGRETTO – найшвидший у світі. Для корекції 1 діоптрії короткозорості лазер ALLEGRETTO витрачає всього 2 секунди;
 • Можливість корекції зору навіть при високих ступенях короткозорості, далекозорості і астигматизмі. Широкий діапазон клінічних показань;
 • Прискорене відновлення зору. Відсутність негативного впливу на тканини ока;
 • Рухи очима під час операції не вплинуть на результат корекції. Точність лазера гарантує стовідсотковий результат навіть при русі очей;
 • Немає ризику ускладнень або погіршення зору після процедури. Безпека і стабільні, прогнозовані результати.

НАЙГОЛОВНІШЕ - ПІСЛЯ ЛАЗЕРНОЇ КОРЕКЦІЇ ЗБЕРІГАЄТЬСЯ ПРИРОДНА ФОРМА КРИВИЗНИ РОГІВКИ.

Око буде «під лазером» всього кілька секунд. Не боляче, не страшно, безконтактно. Поліпшення зору починається відразу після процедури. На наступний день ви будете насолоджуватися чітким зором без лінз і окулярів.

Ми зробимо індивідуальний підбір методики. Офтальмохірург розповість вам про всі особливості процедури на прийомі.

Короткий опис всіх методик лазерної корекції, які використовуються в нашій клініці:

Які переваги? Ваша рогівка – не ідеальна сфера. При корекції враховуються найменші локальні відхилення, і зберігається її природна форма. Таким чином, вдається досягти 100% зору.

Чи підходить вам? Показана при невисокому ступені міопії (до 6 діоптрій). Під час процедури створюється супертонкий флеп (клапан), але в будь-якому випадку товщина рогівки буде важливим параметром визначення можливості проведення.

Які переваги? При складанні індивідуальної програми корекції зору, враховується сплощення і кривизна рогівки не тільки в межах зорової зони, але і на периферії. Таким чином, при мінімальній витраті тканин, значно збільшується оптична зона. Ця процедура дозволяє підвищити гостроту зору навіть у нічний час: вона розширює можливості будь-якої з обраних методик.

Чи підходить вам? Рекомендується тим, хто хоче поліпшити бічний зір, а також показники гостроти в нічний і сутінковий час. Ви зможете добре бачити в умовах змішаної освітленості при роботі за комп’ютером.

Які переваги? З огляду на дані тривимірного аналізу параметрів рогівки, створюється індивідуальна топографічна карта. Програма зміни кривизни рогівки – максимально персоналізована, що гарантує збереження її унікальної форми при відсутності оптичних спотворень.

Чи підходить вам? Методика дозволяє досягти найкращих результатів корекції при далекозорості (до +6 дптр), короткозорості (до -6 дптр) і астигматизмі (до ± 6дптр).

 1. Записатися на прийом. Відправити повідомлення на сайті або зателефонувати в реєстратуру. Наш персонал підбере зручний для вас день і час візиту. Іногородні і пацієнти з інших країн можуть записатися на обстеження і відразу на лазерну корекцію.
 2. Пройти діагностику і здати необхідні аналізи. Це займе не більш як 2 годин вашого часу, ви відразу отримаєте результати і почуєте рекомендації лікаря. Якщо ви хочете відразу після діагностики зробити корекцію, уточніть це по телефону.
 3. Підготовка і проведення лазерної корекції. Так як сама процедура займає кілька секунд, ви проведете в операційній не більше 5 хвилин. Буде потрібен час на відновлення і післяопераційний огляд.
 4. Контроль в клініці. Ви пройдете першу перевірку вже через 30 хвилин після корекції. Ми проведемо контрольні огляди через 1-7-14 днів і при необхідності через місяць.
 5. Насолоджуйтеся відмінним зором. Лікар розповість про обмеження в післяопераційний період і дасть детальні рекомендації.

ВЖЕ ТИСЯЧІ НАШИХ ПАЦІЄНТІВ ВІДМОВИЛИСЯ ВІД ОКУЛЯРІВ І ЛІНЗ НАЗАВЖДИ, ЗРОБИВШИ ЛАЗЕРНУ КОРЕКЦІЮ, ЩО ДОЗВОЛИЛО ЗМІНИТИ ЇМ НЕ ТІЛЬКИ ЗОВНІШНІСТЬ, А Й ЖИТТЯ. У ВАС Є ТАКИЙ ШАНС!

Записатися на прийом

Записатися на прийом

Записатися на прийом

Як до нас дістатися

Від метро «Почайна» («Петрівка»)

Від метро «Лівобережна»

Від метро «Дарниця»

Від метро «Лісова»

Оцініть нашу роботу

Strong Testimonials form submission spinner.

Обов'язкове поле

Дякуємо!

Ваша заявка відправлена