Графік прийому

Понеділок - Субота

з 08:30 до 18:00

Неділя

Вихідний

Контакт-центр

Понеділок - П'ятниця

з 08:00 до 19:00

Субота

з 08:00 до 18:00

Лікування кератоконусу

Кератоконус – це хвороба ока, пов’язана з дегенерацією клітин рогівки: погіршується властивість механіки її основної складової речовини. Вона стає тоншою, втрачає міцність і замість нормальної сферичної форми приймає форму конуса, вип’ячується вперед. Захворювання має незапальний характер і зазвичай зачіпає обидва ока.

При кератоконусі світлові промені переломлюються неправильно, картинка спотворюється, лінії на ній зламані. Пацієнти з такою недугою скаржаться на роздвоєння зображення, його розмитість, зниження гостроти. Вони бачать плями світла ввечері і вночі. На пізніх стадіях це супроводжується хворобливими відчуттями. В цілому його симптоми збігаються з симптомами астигматизму, тому на ранніх стадіях ці хвороби часто плутають.

Зазвичай кератоконус виявляється в підлітковому віці і прогресує до 20-30 років. Деформація рогівки проходить досить повільно, кілька років. Його провокує погана екологія, патології ендокринної системи та травми ока. Це генетичне захворювання, тому тим, у кого родичі мають цю хворобу, з дитинства необхідно проходити регулярне офтальмологічне обстеження.

Діагностика кератоконуса

Дуже важливо розпізнати його якомога раніше. Для визначення кератоконуса проводиться аналіз рогівки, її поверхонь – передньої та задньої, а також моделюється карта пахіметріі. Кератотопограф Allegro Oculyzer помічає хворобу на самих ранніх стадіях.

Методика лікування кератоконуса

Cross-linking – на сьогодні найкраща методика для лікування кератоконуса. Лікарі нашого Центру застосовують саме цей метод. У 2008 році її розробив Тео Зайлер, німецький вчений, і сьогодні це золотий стандарт в його лікуванні.

Технологія Cross-linking полягає в тому, що під впливом ультрафіолетового випромінювання і рибофлавіну зміцнюються колагенові волокна рогівки. Таким чином розвиток захворювання припиняється і зір відновлюється.

У нашому Центрі лікування кератоконуса відбувається амбулаторно в відділенні рефракційних технологій. Перед операцією пацієнту роблять місцеву анестезію в краплях, а сама операція триває від 15 до 30 хвилин. Після неї 2-3 дні необхідно носити контактні лінзи.

 

Записатися на прийом

Записатися на прийом

Записатися на прийом

Як до нас дістатися

Від метро «Почайна» («Петрівка»)

Від метро «Лівобережна»

Від метро «Дарниця»

Від метро «Лісова»

Оцініть нашу роботу

Обов'язкове поле

Дякуємо!

Ваша заявка відправлена