Графік прийому

Понеділок - Субота

з 08:30 до 18:00

Неділя

Вихідний

Контакт-центр

Понеділок - П'ятниця

з 08:00 до 19:00

Субота

з 08:00 до 18:00

Як привернути до себе увагу оточуючих? Як виділитися із сірого натовпу? Окуляри сьогодні стали не тільки засобом медичної корекції зору, але і модним аксесуаром, на кшталт ювелірних прикрас або годинників.

Новий салон ЦЕНТР-ОПТИКА нещодавно відкрився в Києві за адресою бульвар Перова 26-Б. У представленій колекції – сонцезахисні окуляри і медичні оправи більш ніж 60 наших улюблених найменувань: Dior, Chopard, Bvlgary, Dolce & Gabbana, RayBan, Tiffany, Prada, SalvatoreFerragamo і багато інших. На будь-який смак і, що важливо, на будь-який бюджет. Повірте: коли перед вами більше 2400 моделей сонцезахисних окулярів і 3500 оправ, знайдеться та, яка буде вам пасувати, до душі і по кишені!

Але ось ще один момент: припустимо, є у вас улюблені сонцезахисні окуляри. Красиві, стильні, зручні. Але про те, в якій мірі вони захищають ваші очі від ультрафіолету, ви не знаєте. Для таких випадків у нас є спеціальний прилад DEMOSOL. З його допомогою ви можете перевірити світлофільтр своїх окулярів і дізнатися, скільки світлових променів і ультрафіолету вони пропускають.

Так, короткозорим не зрозуміти, і далекозорим теж – як це: замовити окуляри і чекати виготовлення два тижні? «О, так!» – напевно зітхнули власники більш рідкісних порушень рефракції, рецепт на виготовлення окулярів для яких виглядає приблизно так: сфера +1,0 циліндр -3,0 вісь 180 °. З недавнього часу ця проблема вирішена: у нас встановлений єдиний в Україні комп’ютерний комплекс Le 1000 фірми NIDEK (Японія), який за 20 хвилин виготовить необхідні лінзи за індивідуальним рецептом – яким би складним він не виявився!

Власне, навіть рецепт з собою нести не треба – буквально за півгодини ми перевіримо зір, виготовимо лінзи і віддамо готові окуляри. Японська точність ГАРАНТОВАНА!

Салони ЦЕНТР-ОПТИКА незмінно супроводжують філії Центру терапії та мікрохірургії ока протягом багатьох років. Чому ж клініки які мають в своєму розпорядженні такі досконалі засоби лікування зору, як рефракційні і лазерні операції, продовжують звертатися до медичної оптики і рекомендують її своїм пацієнтам? Все дуже просто: деяким людям не показані ці види корекції зору, а у деяких пацієнтів є фізіологічні обмеження для їх застосування. Лазерна та рефракційна операції не показані, наприклад, при тонкій рогівці. Навіть корекція контактними лінзами можлива не для будь-яких очей! Так що залишаються окуляри – модні, красиві, зручні, легкі, що допомагають створити унікальний образ і виділитися з натовпу.

ЦЕНТР-ОПТИКА – ЦЕ САЛОНИ, ЯКИМ МИ ДОВІРЯЄМО І ЯКІ РЕКОМЕНДУЄМО

Записатися на прийом

Записатися на прийом

Записатися на прийом

Як до нас дістатися

Від метро «Почайна» («Петрівка»)

Від метро «Лівобережна»

Від метро «Дарниця»

Від метро «Лісова»

Оцініть нашу роботу

Strong Testimonials form submission spinner.

Обов'язкове поле

Дякуємо!

Ваша заявка відправлена