Графік прийому

Понеділок - Субота

з 08:30 до 18:00

Неділя

Вихідний

Контакт-центр

Понеділок - П'ятниця

з 08:00 до 19:00

Субота

з 08:00 до 18:00

Лазерне лікування захворювань сітківки

Сітківка – це неймовірно тонка внутрішня оболонка ока. Вона з’єднується зі склоподібним тілом з внутрішньої сторони, а з судинною оболонкою очного яблука із зовнішньої. Рогівка та кришталик проектують на неї зображення. Сітківка перетворює потоки світла в нервовий імпульс, а потім передає його в мозок. Діагностику зору ви можете пройти в Центрі терапії та мікрохірургії ока.

ЛАЗЕРНЕ ЛІКУВАННЯ СІТКІВКИ ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ В ТАКИХ ВИПАДКАХ

 • Макулодистрофія сітківки
  Макулодистрофія – це руйнування клітин сітківки. Макула – її центральна зона, при цій хворобі центральний зір порушується, а периферичний залишається на колишньому рівні. Відбувається дегенерація, і подальше відновлення неможливе. При легких формах макулодистрофії зір викривляється, при важких, може зникнути зовсім. Найчастіше макулодистрофією страждають люди в похилому віці. Симптомами макулодистрофії може бути пляма в центрі поля зору, викривлення предметів, уповільнене читання. Причини макулодистрофії – це солідний вік, спадковість, серцево-судинні захворювання, куріння, зайва вага.
 • Відшарування сітківки
  Відшарування сітківки ока від судинної. Відшарування викликає атрофія клітин ока, пухлини і запалення, травми або інші захворювання очей, наприклад, діабетична ретинопатія. При відшаруванні сітківки звужується гострота зору і його поле, з’являються плаваючі точки і пелена перед очима.
 • Тромбоз центральної вени сітківки
  Артерія стає більш щільною, тисне на вену і в ній утворюється тромб. Зазвичай це відбувається у людей похилого віку, які страждають артеріальним тиском, атеросклерозом і діабетом. При тромбозі зниження зору супроводжується хворобливими відчуттями і проявом дефектів зображення. Якщо затягувати з лікуванням, через деякий час може виникнути таке ускладнення, як посттромботична ретинопатія.
 • Набряк сітківки ока
  Сітчаста оболонка ока набухає, кровообіг всередині порушується, зір стає гірше. З’являється туман перед очима. Картинка набуває рожевого відтінку, знижується гострота зору, порушується заломлення світлових променів.
 • Діабетична ретинопатія
  Діабет ока розвивається у 90% людей, хворих на цукровий діабет. Відбувається ураження судин всередині очей – вони перестають насичуватися киснем. Утворюються і лопаються нові судини, тому крововилив – перший симптом діабетичної ретинопатії. Також зір погіршується, перед очима з’являються плаваючі плями і туман.
 • Центральна серозна ретинопатія
  Відшарування епітелію, внаслідок чого рідина витікає під сітчасту оболонку. Це тимчасове захворювання, пов’язане з підвищеною проникністю епітелію або хоріоідальних судин. Зображення стає розмитим, знижується гострота зору. До центральної серозної ретинопатії призводить стрес, вживання стероїдів, вовчак, гіпертензія.

ЛАЗЕРНЕ ЛІКУВАННЯ СІТКІВКИ

Ми використовуємо новітні технології для лазерного лікування сітківки і найсучасніші та якісні лазери, вироблені в Європі: Visulas 532s (фірми ZEISS, Німеччина), Vitra (фірми QUANTEL-MEDICAL, Франція).

Лазер лікує крихітну зону сітківки, на яку націлений промінь. Його вплив поширюється тільки на цю зону, що вимагає лікування. Лазерний промінь припиняє розвиток новоутворених судин, набряків рубцевої тканини.

Лазерне лікування не є небезпечним і не застосовується в центральній зоні, що відповідає за гостроту зору. Воно проводиться амбулаторно під місцевою крапельної анестезією. Порядок лікування розробляється персонально для кожного пацієнта на основі обстеження. Тривалість процедури становить від 5 до 20 хвилин, а їх кількість залежить від стадії хвороби. Особлива попередня підготовка не потрібна та істотних обмежень після процедури теж немає.

Записатися на прийом

Записатися на прийом

Записатися на прийом

Як до нас дістатися

Від метро «Почайна» («Петрівка»)

Від метро «Лівобережна»

Від метро «Дарниця»

Від метро «Лісова»

Оцініть нашу роботу

Обов'язкове поле

Дякуємо!

Ваша заявка відправлена