Графік прийому

Понеділок - Субота

з 08:30 до 18:00

Неділя

Вихідний

Контакт-центр

Понеділок - П'ятниця

з 08:00 до 19:00

Субота

з 08:00 до 18:00

Залиште свій відгук

Strong Testimonials form submission spinner.

Обов'язкове поле

Раз на рік проходимо обстеження

Раз на рік проходимо обстеження у лікаря Солодкої Олени Валеріївни. Дуже задоволені. Сучасна апаратура та професійний лікар. Звертатимемось ще.

Карпенко Н.А.
Діагностика зору
27.06.2024

Дуже сподобався сам вигляд клініки.

Дуже сподобався сам вигляд клініки. На ресепшені зустріли дуже привітні дівчата, пояснили як заповнити документи. На прийомі приймала лікар Полуніна Н.Є.- дуже чемна і кваліфікована лікар. Обслуговування і огляд сподобались. Погодився на операцію по зміні кришталика, яку проводив лікар-хірург Каплін І.В. Зараз маю 100% зір. Дуже вдячний талановитим лікарям клініки. Буду рекомендувати дану клініку друзям та знайомим.

Анатолій РЯДСЬКИЙ
Лікування катаракти
04.06.2024

Хочу сказати декілька слів та

Хочу сказати декілька слів та висловити подяку лікарю Наталії Євгенівні Полуніній. Я вже багато років спостерігаюсь у Наталії Євгеніївни і дуже задоволена. Вона спеціаліст високого рівня, професіонал. Завжди дуже уважно вислуховує, дивиться про всі проблеми і завжди надає слушні та вичерпні поради. Велика їй подяка!

Н.О. Баршаєвська
Діагностика зору
13.05.2024

Хочу від імені моєї мами,

Хочу від імені моєї мами, Корогвич Валентини Семенівни, висловити велику подяку центру. За організацію роботи, за підбір персоналу, за людяне ставлення.
Мамі моїй 83 роки, і звичайно, в такому віці операція на очах це стрес. Але організація роботи була на вищому рівні і стрес був мінімізований.
Дякую хірургу Капліну Ігору Володимировичу за чудово проведену операцію. Дякую Писаренко
Людмилі Євгеніївні за чуйне і уважне ставлення і післяопераційий медичний супровід. А також, хочеться подякувати медсестрам, особливо Маргариті, за уважність і тепле ставлення до пацієнтки похилого віку – моєї мами))

Золотаренко Тетяна Віталіївна
Лікування катаракти
03.05.2024

Хочу виразити подяку лікарю-офтальмологу Полуніній

Хочу виразити подяку лікарю-офтальмологу Полуніній Наталії Євгенівні. Дуже висококваліфікований спеціаліст, розповіла доступно про проблему, уважна. Подяка і дівчатам, які нас супроводжували, проводили діагностичні процедури. Клініка сучасна, гарно обладнана. Рекомендую!

Могильницька Галина Миколаївна
Діагностика зору
10.04.2024

Записатися на прийом

Записатися на прийом

Як до нас дістатися

Від метро «Почайна» («Петрівка»)

Від метро «Лівобережна»

Від метро «Дарниця»

Від метро «Лісова»

Оцініть нашу роботу

Strong Testimonials form submission spinner.

Обов'язкове поле

Дякуємо!

Ваша заявка відправлена