• Рос
  • Укр

Залишено відгуків на сайті: 151

Бабій Валентинина Яківна
Діагностика зору
01.12.2023

Я, Бабій Валентина Яківна, хочу подякувати всім лікарям, медсестрам та обслуговуючому персоналу Київської клініки мікрохірургії ока, за професійність лікарів, медсестер, за дуже хороше обслуговування людей, котрі потребують лікування очей. Я вдячна всім за хороше відношення до людей з проблемами зору.

Медведєв Володимир Вікторович
Лікування катаракти
21.09.2023

Дуже гарно продумана логістика пацієнтів в клініці, не потрібно довго чекати, не питати хто крайній, зустрінуть, відведуть, розкажуть. А якість самої операції просто відмінно (видалення катаректи з іплантацією ІОЛ), наступного дня після операції сів за кермо і жодного дискомфорту. Дякую за повернутий зір!

Атавина Людмила Геннадиевна
Діагностика зору
21.09.2023

Грамотная организация ведения пациента с самого начала, персонал корректен, сан. эпид режим соблюдается. Отдельная благодарность доктору Полуниной Наталье Евгеньевне, профессиональна, тактична. Осталось хорошее послевкусие, рекомендую.

Ірина
Інше
21.09.2023

Відвідав син 10 років діагностику та апаратне лікування по рекомендації лікаря Бакуновська Л.В.- в сина покращення, всім рекомендую цього професійного лікаря

Світлана
Інше
31.05.2023

Моя донька відвідує процедури апаратного лікування вона дуже переживала як все буде проходити та завдяки Марун Юлії її професійного та лайтового підходу до дитини ми тепер йдемо на процедури з великим задоволенням. Хочу сказати Юлії величезне дякую!!! Та рекомендую тим хто зіткнувся з такою проблемою як ЗІР!!!

Записатися на прийом