Графік прийому

Понеділок - Субота

з 08:30 до 18:00

Неділя

Вихідний

Контакт-центр

Понеділок - П'ятниця

з 08:00 до 19:00

Субота

з 08:00 до 18:00

Цифрова фундус-камера TRC-NW7SF Mark II

У відділенні лазерних методів лікування використовується нова фундус-камера для діагностики і моніторингу лікування захворювань заднього відрізка ока.

Ретінальна камера TRC-NW7SF Mark II (Topcon) поєднує можливості фотографії сітківки в червоному і безчервоному світлі при розширеній і вузькій зіниці, об’єднуючи переваги мідріатичної і немідріатичної камер.

Має режим стерео для реєстрації тривимірного зображення патологічних змін зі збільшенням товщини сітківки (макулярний набряк, ексудативна ВМД, СНО мембрана).

Особливість цієї цифрової фундус-камери – зовнішня фотокамера з 12,3 Мп CMOS-матрицею, яка дозволяє розрізняти точку розміром з найменший точковий ексудат (близько 4 мікрон), що надзвичайно важливо для моніторингу якісної лазерокоагуляції. Ми отримуємо видимий розмір точки – не менше 0,7 мікрон. Це вперше, дозволяє лазерному хірурга вести до- і післяопераційну оцінку стану очного дна з виявленням всіх патологічних змін сітківки.

Камера забезпечує всі умови для проведення флуоресцентної ангіографії та обробки отриманих даних в спеціальній комп’ютерній програмі.

Наявність механізму повороту і нахилу корпусу дозволяє лікарю-ретинологу досліджувати периферичні ділянки очного дна без необхідності зміщення або повороту голови пацієнта. Це особливо важливо при периферичних розривах і проведенні ППРк (периферична панретинальна коагуляція).

Аналіз отриманих знімків дозволяє проводити каліброметрію судин і зіставлення ідентичних ділянок фотографії для оцінки динаміки.

ДОСЛІДЖЕННЯ ОЧНОГО ДНА ЗА ДОПОМОГОЮ ФУНДУС-КАМЕРИ ПРОВОДИТЬСЯ ПРИ:

  • патологіях сітківки і хориоідеі (діабетичної ретинопатії, тромбозі ЦВС, центральної серозної ретинопатії, ВМД та ін.)
  • захворюваннях зорового нерва (глаукома, атрофія зорового нерва, вроджені аномалії і ін.).

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Записатися на прийом

Записатися на прийом

Записатися на прийом

Як до нас дістатися

Від метро «Почайна» («Петрівка»)

Від метро «Лівобережна»

Від метро «Дарниця»

Від метро «Лісова»

Оцініть нашу роботу

Обов'язкове поле

Дякуємо!

Ваша заявка відправлена