Графік прийому

Понеділок - Субота

з 08:30 до 18:00

Неділя

Вихідний

Контакт-центр

Понеділок - П'ятниця

з 08:00 до 19:00

Субота

з 08:00 до 18:00

Безконтактний лазерний біометр Lenstar

Перший оптичний біометр, в якому використовується технологія низькокогерентної оптичної рефлектометрії (optical low coherence reflectometry – OLCR).

Завдяки прогресивним технологіям швейцарської компанії Haag-Streit біометрія Lenstar стала золотим стандартом в розрахунку ІОЛ і оцінці біометричних показників ока в динаміці.

Чудова точність безконтактної біометрії пояснюється тим, що за один вимір прилад виконує 16 окремих сканів очного яблука в цілому і 4 окремих кератометричних скана. Всі вимірювання виконуються по двох концентричних кільцях, розташованих вздовж оптичної осі пацієнта. Цей новий метод біометрії долає обмеження ультразвукової та оптичної біометрії, покращуючи точність і прискорюючи сам процес вимірювань.

Біометр Lenstar — біологічний біометр останнього покоління, який здатний робити високоточні вимірювання органу зору пацієнта лише за одне сканування.

Оптичний біометр LENSTAR зробив революцію в хірургії катаракти, прилад створений для удосконалення оптичної біометрії. Складні формули при розрахунку інтраокулярних лінз (ІОЛ) вимагають більше, ніж просто довжину осі і вимірювання кератометрії ока.

Процес вимірювань за допомогою Lenstar оптимізований для максимального комфорту пацієнта і мінімальний за часом дослідження. Точний і якісний вимір дає можливість провести повний біометричний аналіз органу зору пацієнта.

ВИМІРЮВАННЯ НА ПРИЛАДІ LENSTAR ВКЛЮЧАЄ В СЕБЕ:

 • Кератометрію (32 точки)
 • Пахіметрію
 • Глибину передньої камери
 • Товщину кришталика
 • Довжину передньо-задньої осі (ПЗВ)
 • Товщину сітківки
 • Відстань від лімба до лімба
 • Пупілометрію
 • Ексцентричність оптичної осі.

ТОВЩИНА РОГІВКИ

Вимірювання центральної товщини рогівки засноване на використанні технології оптичної когерентної томографії, що забезпечує неперевершену відтворюваність результатів вимірювань, яка становить ± 2 мкм. Точність вимірювання цього параметра дуже важлива в рефракційній та катарактальній хірургії.

ГЛИБИНА ПЕРЕДНЬОЇ КАМЕРИ ОКА

Як і всі вимірювання довжини ACD вимірюється за технологією OLCR. У поєднанні з вимірюванням центральної товщини рогівки, прилад автоматично визначає анатомічну глибину водянистої вологи в передній камері.

ТОВЩИНА КРИШТАЛИКА

Сучасні мультиваріабельні формули для розрахунку ІОЛ враховують товщину кришталика. Біометр Lenstar забезпечує точні дані істинної товщини кришталика по зоровій осі. Не потребує будь-яких додаткових вимірів або ультразвукової біометрії для отримання такого важливого параметра як товщина кришталика.

ОСЬОВА ДОВЖИНА ОКА

Для вимірювання осьової довжини ока застосовується принцип оптичної когерентної томографії (як джерело світла – суперлюмінесцентний діод), який забезпечує високу точність вимірювань навіть при щільній катаракті.

ТОВЩИНА СІТКІВКИ

Можливість точного визначення ретинальних піків в режимі A-сканування дозволяє визначити точну відстань між пігментним епітелієм сітківки і внутрішньою прикордонною мембраною. В автоматичному режимі використовується стандартне значення товщини сітківки, яке враховується в формулах розрахунку ІОЛ. Як результат, Lenstar показує відмінні результати в порівнянні з існуючими оптичними і ультразвуковими біометрами.

КЕРАТОМЕТРІЯ

Для вимірювання кривизни рогівки використовується світловий патерн з 32 точок, які рівномірно розподілені по двох концентричних колах. Оскільки швидкість вимірювання дуже висока, система дозволяє отримати діагностично значущі результати навіть від непосидющих пацієнтів.

ЛІМБАЛЬНА ВІДСТАНЬ

Для розрахунку імплантації сулькусних ІОЛ і проведення розрахунків за формулою Holladay II Lenstar вимірює лімбальну відстань (горизонтальна ширина райдужки).

ПУПІЛОМЕТРІЯ

Програмне забезпечення дозволяє отримати дані про ширину зіниці при оточуючих світлових умовах.

ЕКСЦЕНТРИЧНІСТЬ ЗОРОВОЇ ОСІ

Ексцентричність зорової осі оцінюється по відношенню до лімбальної відстані і центру зіниці. Обидва параметри є важливими для рефракційних втручань.

БІОМЕТРІЯ В ОКРЕМИХ ВИПАДКАХ

Всі описані вище вимірювання, які виконуються пацієнтам з катарактою, можуть бути також отримані у пацієнтів з афакією, артифакією і силіконовою тампонадою порожнини склоподібного тіла.

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ:

 • Розрахунок інтраокулярних лінз для пацієнтів в катарактальній і рефракційній хірургії
 • Повна оцінка біометричних показників і спостереження в динаміці при
  прогресуючих аномаліях рефракції.

ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

Записатися на прийом

Записатися на прийом

Записатися на прийом

Як до нас дістатися

Від метро «Почайна» («Петрівка»)

Від метро «Лівобережна»

Від метро «Дарниця»

Від метро «Лісова»

Оцініть нашу роботу

Обов'язкове поле

Дякуємо!

Ваша заявка відправлена