• Рос
  • Укр

Оставлено отзывов на сайте: 128

Левина Валентина Ивановна
Лечение катаракты
09.03.2020

22 февраля в Киевском центре микрохирургии глаза Перова 26 мне сделали операцию на правый глаз. Выражаю особую благодарность хирургу Каплину И.В., доктору Поповой А.Ю., а также медицинским сестрам Баженок Маше, Володиной Люде, Рудковской Марине (и другим…). Я рада, что в Киеве есть такие грамотные, профессиональные врачи! Желаю этому колективу медиков успехов во всех их начинаниях. Удачи!

Фурман Євдокія Григорвна
Лазерное лечение заболеваний сетчатки
16.03.2020

У листопаді минулого року почала лікумання ока. Висока кваліфікація та щире відношеня персоналу до своеї праці допомогли мені зберегти мій зір. Також вдячна хірургу
Шпак Олександру Олександровичу за професійний підхід до своеї професії. Рекомендую!!)

Ларіна
Лечение катаракты
03.12.2019

У жовтні цього року лікували катаракту у нашої мами. Хочемо подякувати усьому персоналу закладу за високий рівень кваліфікації та професійно виконану роботу під час всього періоду лікування – діагностики, оперативного втручання та консультацій. Станом на сьогодні у мами 100%-й зір! Це дуже важливо в її поважному віці. Окрема подяка за тепло та щирість у відношенні. Уся наша сім’я дуже задоволена, бажаємо вам професійних успіхів і розвитку!

Артемчук Ольга
Лазерная коррекция
25.12.2019

Зробила лазерну корекцію міопії високого ступеню (-7) з астигматизмом 27.03.2019р. Спочатку планувала робити в “Айлазі”, але там відмовилися через те, що крім високого мінусу у мене ще й тонка рогівка. І все що обіцяли після операції це 60% на одному оці і 80 % на іншому і довгий період відновлення. І запропонували внутрішньоочні лінзи. Думала погодитися, але на щастя, потім вирішила ще проконсультуватися у цій клініці. Що сподобалося, що тут на відміну від “Айлаз” консультував відразу хірург. Наталія Віталіївна навіть на хвилину не сумнівалася у можливості проведення операції і більше того, сказала, що можливе відновлення до 100%, чим неймовірно здивувала мене, так як я вже була налаштована хоча б на 60. Все пройшло чудово, швидко. Правда одне око все ж не ризикували і зробили 90%, але обома очима зір – 100%) Дуже сподобалося ставлення Наталії Віталіївни, бо так як діагноз у мене був тяжкий, то задля безпеки я проходила додаткові безкоштовні консультування, за що ще раз дякую)

Пулім В.А.
Хирургия глаукомы
20.10.2019

Шановні працівники Центра!Ви робите благородну справу-відновлюєте людям зір.Допомогли Ви і мені-зціливши моє око,зробивши ряд операцій(глаукома,катаракта) та провівши системне лікування ока,повернули мені можливість бачити.Сердечно дякую офтальмохірургу КАПЛІНУ І. В.,лікарям-офтальмологамЮЩЕНКУ В. А., ПОЛУНІНІЙ Н.Є.за їх професіоналізм ,уважне ставлення,терпіння. а також дякую привітним медсестрам за їх доброту,які всі розом відновили мені зір(хоч надія була невелика), тому що їх принцип не тільки зробити операцію,а вилікувати око-що вони і зробили-проводячи систематичний післяопераційний нагляд.Я дуже задоволений.
Хто має проблеми з зором, можете звернутися до цьго Центру, де Ви отримаєте кваліфіковану допомогу й уважне ставлення персоналу.