Як «смачним» способом позбутись втоми очей

Як після напруженого дня ви знімаєте втому очей? Вона виникає у всіх, адже сучасний спосіб життя передбачає колосальні навантаження на зорову систему. Лікарські препарати застосовуються лише в крайніх випадках, а спеціальні каплі купують лише ті, хто постійно працює за комп’ютером або в офісі з паперами – їх втома супроводжує постійно. Вам, безумовно, буде цікаво дізнатись про надзвичайно простий і до того ж смачний спосіб захистити очі.

Рецепт дуже простий і його рекомендують всі офтальмологи: кожного дня пити одну чашку чорного, але не міцного заварного чаю з липовим медом. Так, саме з липовим, адже інші сорти не мають настільки цілющого ефекту. Підкреслимо, що цей метод профілактики та оздоровлення підійде лише тим, в кого немає алергії.

main_orig

Позитивний вплив медового чаю

Мед вважається одним із найсильніших природних джерел біологічно активних речовин, корисних вітамінів та мікроелементів. У поєднанні з чаєм він позитивно впливає на весь організм і покращує здоров’я.

Науковці проводили спостереження, намагаючись вияснити, як змінюється стан зорової системи при його вживанні. Учасники дослідження, які перевіряли на собі дію меду, відзначили, що вже через 10 днів втома очей після роботи за монітором суттєво знизилась. Більше того, покращилось їх загальне самопочуття. Отже, радимо взяти до уваги цей простий рецепт, тим паче, що він надзвичайно простий і користуватись дарами природи на повну.

Новые статьи: